Potrzebujesz inspiracji i motywacji do biegania? Interesują Cię tematy i wszystkie sprawy związane z treningiem biegowym i bieganiem długodystansowym? Świetnie trfiłaś/łeś. Zapraszam Cię do mojego świata. Świata biegaczki, kobiety, mamy, żony, przedsiębiorczyni, pisarki i zwykłego człowieka. Na tym blogu przekazuję Tobie moje myśli, przeżycia i doświadczenia. Czytaj i komentuj. Rozmawiając ze mną możesz zyskać jeszcze więcej. Do zobaczenia na ścieżkach biegowych.

Finansowe BHP – Marzena Pawłowska

Do realizacji większości marzeń niezbędne są pieniądze. Z doświadczenia wiem, że nie ma znaczenia ile ktoś zarabia. Znaczenie ma co z tymi pieniędzmi robi, jak nimi zarządza, jakie ma relacje. Dla mnie pieniądze dzisiaj są jak miłość. Na ten moment chodzę z nimi na randki i uczę się ich języka. A jak się uczyć to od najlepszych, prawda? Poznaj pierwszego sponspra biegu - Finansowe BHP
Czytaj dalejFinansowe BHP – Marzena Pawłowska

Tronditle – najlepsza książka dla Ciebie i dzieci.

Tronditle to bardzo mądre stworki żyjące w naszych materacach. Przygody Tronditli to opowieść o przygodzie, o przyjaźni, o działaniu w zespole, o spełnianiu marzeń, o pokonywaniu przeciwności, o wykorzystywaniu swoich talentów, o tym czym warto się kierować w życiu, aby być szczęśliwym i spełnionym. Tronditle to opowieść o podświadomości i o tym, że razem możemy wszystko osiągnąć.
Czytaj dalejTronditle – najlepsza książka dla Ciebie i dzieci.