Finansowe BHP – Marzena Pawłowska

Do realizacji większości marzeń niezbędne są pieniądze. Z doświadczenia wiem, że nie ma znaczenia ile ktoś zarabia. Znaczenie ma co z tymi pieniędzmi robi, jak nimi zarządza, jakie ma relacje. Dla mnie pieniądze dzisiaj są jak miłość. Na ten moment chodzę z nimi na randki i uczę się ich języka. A jak się uczyć to od najlepszych, prawda? Poznaj pierwszego sponspra biegu - Finansowe BHP

Moje marzenia zasadniczo nie różnią się od marzeń innych ludzi. Część z nich zapewne nazywa się inaczej niż Twoje, a część być może jest taka sama. Niezależnie od tego o czym marzymy wiem, że prawie każde marzenie potrzebuje kilku rzeczy.

1. Zamarz

Po pierwsze potrzebuje być, istnieć. Potrzebuje, abyś je sobie uświadomiła/uświadomił.

2. Zdecyduj

Kolejnym krokiem jest Twoja decyzja. Marzenie, to marzenie. Możesz mieć ich wiele, ale nie jesteś w stanie realizować wszystkich na raz. Musisz się zdecydować, co osiągniesz jako pierwsze.

3. Zaplanuj

Po trzecie, aby marzenie mogło się zrealizować potrzebujesz opracować plan działania. Oczywiście nie kompletny, nie cały. Bo gdybyś wiedziała/wiedział jak krok po kroku zrealizować to marzenie, to nie byłoby ono już marzeniem, a spełnionym faktem.

Dlaczego tak uważam?
Dlatego, że dzisiaj nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkich kroków i okoliczności jakie zaistnieją po drodze gdy będziesz to marzenie realizować. Zatem opracuj plan. Taki jaki Ci się wydaje, że jest potrzebny. W miarę realizowania kroków będziesz swój scenarusz dopracowywać i dopieszczać.

Ostatni, choć w mojej opini najbardziej kluczowy aspekt to działanie. Działanie z planem. Strategiczne i konsekwentne. Działanie, które modyfikujesz względem nowych okoliczności. Tak jak ja, gdy przygotowuję i siebie, i Fundację do biegu dookoła Polski.

Pamietaj, aby w swoim działaniu uwzgędnić właściwe zarządzanie wszystkimi zasobami. Czasem, energią własną i innych, pieniędzmi. Dobrze czytasz. Pieniędzmi. Żyjemy na planecie Ziemia. Jako ludzkość umówiliśmy się, że pieniądze są ekwiwalentem wartości. To oznacza, że  one potrzebne do większości działań jakie chcesz zrealizować. Dokładnie tak jak woda, jedzenie i powietrze.
Uważasz inaczej? Myślisz sobie, że pieniądze nie są potrzebne? Że można bez nich? To idź do sklepu i zapłać za swoje zakupy miłością lub uśmiechem.

Nie da się, prawda?

No właśnie.

Dlatego, aby zrealizować swój cel, czy marzenie należy już na samym początku oszacować jego koszt. Świadomie zarządzaj pieniędzmi i budżetem.

Jeśli nie wiesz jak zarządzać budżetem osobistym lub projektowym to pamietaj, że warto korzystać z pomocy dobrych i sprawdzonych specjalistów.

W kwestii zarządzania finansami, zrozumienia pieniądza, czy optymalizacji budżetu polecam Ci Finansowe BHP, którym kieruje Marzena Pawłowska. To marka, z którą osiągniesz każdy swój cel finansowy. Osiągniesz go prościej i szybciej, eliminując do minimum trudności, które możesz napotkać po drodze. Dzięki temu uchronisz się też przed zbędnymi wydatkami lub nietrafionymi finansowo decyzjami.

Cieszę się, że będę mogła pokazać ją światu podczas biegu dookoła Polski. Ludzie potrzebują takiej swiadomości. Uczenie się na własnych błędach, owszem jest zapamiętywalne, ale często niezwykle bolesne.

Czasem niestety nie można uniknąć potknięć, ale mając u swojego boku solidne wsparcie masz czego się złapać.

Zeskanuj kod i wejdź na stronę Finansowe BHP Marzeny Pawłowskiej.

4. Zrealizuj.

Gdy już masz solidny plan pozostaje Ci go zrealizować. Koniecznie chcę, abyś zwróciła/zwrócił uwage na jedną bardzo ważną kwestię. Twój plan, nawet najbardziej idealny na początku, będzie się zmieniał. Czasem wyrzucisz go do kosza i stworzysz nowy. I to jest okej. To, co pewne na naszej planecie to ZMIANA. Dlatego nie trzymaj się kurczowo planu. Modyfikuj go względem nowych danych. Dostosowywuj do zmian i wykorzystuj okazję.

Pamietaj, że specjaliści są po to, aby Ci pomóc. Oni przeszli już tą drogę, Oni wiedzą z jakich okazji warto korzystać, a jakie wcale okazją nie są.

Dlaczego polecam Tobie akurat Finansowe BHP Marzeny Pawłowskiej? Nie dlatego, że jest sponsorem biegu dookoła Polski. Marzena Pawłowska to ekspertka od finansów przez wielkie E. To profesjonalistka.

Na stronie Instagram Finansowego BHP przeczytasz, że:

💸 FINANSOWE BHP to świat kobiecych finansów. Będąc jego częścią, uczysz się dobrych nawyków dbania o domowy budżet. Dzięki temu z lekkością zarządzasz swoimi pieniędzmi, które procentują dla Ciebie w przyszłości.

💸 FINANSOWE BHP to miejsce, gdzie ambitne kobiety wspierają się i dzielą swoimi doświadczeniami, dobrymi praktykami i inspiracjami, czerpanymi z różnych obszarów życia. Tutaj nauczysz się, jak świadomie budować domowy budżet i zadbasz o swój rozwój osobisty.

💸 W FINANSOWE BHP pokazuję, jak mądrze gospodarowac pieniędzmi. Rozbudzam świadomość kobiet w zakresie zarządzania finansami osobistymi. Daję im wiedzę w formie praktycznych wskazówek.

Dostępne gotowe narzędzia zapewniają kobietom bezpieczeństwo i higienę pracy w zarządzaniu majątkiem osobistym. Co ułatwia osiąganie celów 〽️

Fundamentalne wartości marki:
🔸 Równowaga
🔸 Wiedza
🔸 Samoświadomość
🔸 Bezpieczeństwo
🔸 Wolność

Podążając za tymi wartościami poznajesz swoje możliwości i ograniczenia. Nabywasz wiedzę, która pomaga Ci w komfortowy sposób przebyć drogę do wolności finansowej 〽️ Uczysz się jak podejmować właściwe wybory, a holistyczne podejście do finansów pomoże Ci osiągnąć harmonię i wewnętrzny spokój.

Współpracując ze mną zyskujesz dostęp do nieograniczonych rozwiązań 🤩 , które poznasz podczas indywidualnych konsultacji.

Dołącz do społeczności 💸FINANSOWEGO BHP i pomnażaj swój majątek osobisty ❣️

Zapewne już rozumiesz dlaczego jestem dumna i szczęsliwa, że Finansowe BHP jest sponsorem biegu dookoła Polski.

Obie mamy podobne wartości. Zarówno mi, jak i Marzenie Pawłowskiej zależy na tym, aby ludzie byli szczęsliwi w swoich ciałach. Ja, prowadząc Akademię Biegania w  okochaj Bieganie dbam o to od strony fizycznej, a Finansowe BHP od finansowej. Obie dbamy o rozwój mentalny i osobisty naszych podopiecznych. Biegiem dookoła Polski chcę dać ludziom siłę i motywację do działania, do realizacji własnych celów, do spełniania marzeń.

Bo wiem, że każdy człowiek może być szczęśliwy w swoim ciele niezależnie od wieku i punktu z jakiego startuje.

Zostaw swój komentarz pod tym wpisem.
Napisz, jakie masz marzenia. Zastanawiałaś się/ zastanawiałeś się ile kosztują Towj marzenia? Masz opracowany choćby zarys planu realizacji twojego marzenia?
Zostaw swój komentarz.


Ściskam, Wiolka
ultramaratonka

Udostępnij ten artykuł w swoich mediach społecznościowych.
Podziel się swoją opinią ze znajomymi.

Jeden komentarz

  1. Wow, incredible blog format! How lengthy have you been running a
    blog for? you make blogging look easy. The whole glance of your website is fantastic, as well as the content!
    You can see similar here sklep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *