start 15.06.2024 r o godz. 8:00 z Gdyni

planowana meta 2.08.2024 ok. godz. 21:00

dołącz do nas na trasie i przebiegnij tyle ile chcesz

Dołącz do biegu dookoła Polski. Razem zróbmy największą sztafetę biegową na świecie. Pokażmy światu jakie bieganie jest fajne, jak łączy ludzi i co dzięki bieganiu pięknego dzieje się w naszych życiach.

Ja, Wiolka Czuryńska będę biegła cały dystans. Ty dołącz na tyle ile chcesz i możesz. Potrzebuję Twojego towarzystaw i energii na trasie.

Zaplanowałam obiec Polskę możliwie najbliżej jej granic.

Poniżej znajdziesz arkusz kalkulacyjny, w którym zamieściłam planowane punkty odżywcze. W sekcji „najnowsze informacje o trasiie biegu” znajdziesz wpis z linkami gpx do każdego dnia biegu dookoła Polski.

Przed startem opublikuję link do śledzenia mojej pozycji. Dzięki temu zawsze łatwo mnie znajdziesz na trasie i będziemy mogli pobiec razem.

Pobierz rozpiskę planu trasy biegu dookoła Polski. Znajdzesz tam dokładnie rozpisane dni oraz zaznaczone planowane punktu odżywcze. Dodałam też linki gpx (ślady trasy, którą będę biegła)

Masz pytania?
Chcesz coś mi powiedzieć?
Napisz je w komentarzu pod tą stroną.

Aby ułatwić Tobie szukanie informacji na moim blogu poniżej zamieszczam tylko te, które związane są z trasą biegu dookoła Polski.
Zaglądaj tutaj często.

Aby przeczytać dany artykuł kliknij w obrazek.

trasa biegu dookoła Polski – pliki gpx

2024-05-20
Jaka jest trasa biegu dookoła Polski? Długa. Cały dystans podzieliłam na 49 dni. co oznacza, że możesz pobrać każdy z nich na swoje urządzenie. Przeczytaj ten wpis i pobierz tyle plików ile chcesz.
Pokaż tą stronę w swoich mediach społecznościowych.

Niech idzie w świat.
Niech ludzie korzystają i osiągają to co zdecydowali się zrealizować.