Tronditle – najlepsza książka dla Ciebie i dzieci.

Tronditle to bardzo mądre stworki żyjące w naszych materacach. Przygody Tronditli to opowieść o przygodzie, o przyjaźni, o działaniu w zespole, o spełnianiu marzeń, o pokonywaniu przeciwności, o wykorzystywaniu swoich talentów, o tym czym warto się kierować w życiu, aby być szczęśliwym i spełnionym. Tronditle to opowieść o podświadomości i o tym, że razem możemy wszystko osiągnąć.

Cześć.
Gdy byłam mała uwielbiałam wymyślać historie i tworzyć nowe światy. Budowałam domki i całe miasta z kredek, kart do gry czy papieru. Tworzyłam z tego co miałam. Pisałam opowiadania, szyłam ubranka dla lalek i tworzyłam serwetki.

Pasję pisania zgasiła krytyka nauczycielki języka polskiego. Wtedy uwierzyłam jej, że jeśli jestem bardzo dobra z matematyki to nie mogę mieć talentu do pisania.

Jestem już duża. Teraz spełniam swoje marzenia. Robię to, co podpowiada mi dusza, co chce ciało i gdzie prowadzą mnie moje myśli.

Przez wiele lat marzyłam o pisaniu. Wyobrażałam sobie siebie, w białym gabinecie z oknami skierowanymi na morze. Biurko stało tuż przy oknie, a ja pomiędzy stukaniem w klawisze maszyny do pisania zerkałam czasem na falującą trawę i pieniącą się wodę. Widziałam jak fale wytracają swą moc na piaszczystym brzegu. Widziałam siebie przechadzającą się boso po ciepłym piasku. Byłam ubrana w białe długie spodnie i luźną koszulę bez rękawów. Marzyłam. W moich myślach pisałam powieści i opowiadania. Byłam sławną pisarką, której książki sprzedawano w wielu miejscach świata.

Rozwój osobisty i bieganie spowodowały, że przestałam już tylko marzyć. Zaczęłam działać. Uwalniam swoje marzenia i pozwalam im lecieć tam gdzie potrzebują. Dzisiaj spełniam swoje pragnienia.

Właśnie dlatego napisałam Tronditle.

Książkę o przygodzie, o przyjaźni, o działaniu w zespole, o spełnianiu marzeń, o pokonywaniu przeciwności, o wykorzystywaniu swoich talentów, o tym czym warto się kierować w życiu, aby być szczęśliwym i spełnionym. Tronditle to opowieść o podświadomości i o tym, że razem możemy wszystko osiągnąć.

Kim są Tronditle?

To małe stworki, które żyją w naszych materacach i dbają o porządek naszych myśli. Pilnują, abyśmy budzili się na czas. Tronditle są przyjaciółmi każdego człowieka.

Przygodę tę napisałam dla każdego człowieka, który umie czytać. Teoretycznie skierowana jest do dzieci powyżej 7 roku życia, ale wiem, że prawdy w niej zawarte są ważne w każdym wieku. Czasem jesteśmy pogubieni w natłoku spraw, mamy lęki, negatywne przekonania. Sami blokujemy się przed działaniem i oczywiście bardzo pięknie i merytorycznie udowadniamy sobie dlaczego czegoś nie możemy zrobić. Tronditle pokazują jak sobie z tymi strachami poradzić. Jakie zadawać sobie pytania.

Skąd wiesz, że Tronditle są dla Ciebie lub nie są skoro ich nie przeczytałaś/przeczytałeś?

Daj sobie prawo do przeżycia przygód Tronditli.
Zapraszam Cię do ich świata.
Wejdź do ich domku i zamów jeden egzemplarz dla siebie lub Twoich dzieci.
Może kupisz komuś w prezencie tę książkę?

Mam dla Ciebie jeszcze jedną wiadomość.
To na razie tajemnica, ale gdy opublikuję ten artykuł już sekretem nie będzie. Napiszę kolejne przygody Tronditli. Czytelnicy dopytują, proszą, także nie chcę ich zostawiać w zawieszeniu, bez dalszych części. Następne przygody już powstają w mojej wyobraźni. Na papier przeleję je zapewne po biegu dookoła Polski i wydaniu książki o mojej biegowej drodze „Zrób tylko jeden krok”. Być może będę nagrywała treść także w trakcie biegu? Zobaczymy.

Tymczasem zapraszam Cię do zapoznania się z pierwszym tomem przygód Tronditli.

Zostaw swój komentarz pod tym wpisem.
Jakie masz pytania?

Ściskam, Wiolka
ultramaratonka

Udostępnij ten artykuł w swoich mediach społecznościowych.
Podziel się swoją opinią ze znajomymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *