Wiolka Czuryńska

Strony Internetowe

Festiwal biegowy ultra way

Współtworzyłam stronę Festiwalu Biegowego Ultra-Way

Była to moja trzecia praca, jednak pierwsza na zlecenie. Tworzenie charytatywne dla festiwalu organizowanego przez biegaczy dla biegaczy było dla mnie wielką przyjemnością. Jetem dumna, że jako biegacz biegów długodystansowych mogę uczestniczyć w tak pięknym przedsięwzięciu, nie tylko od strony technicznej.
Jestem także częścią zespołu marketingowego. Jeśli więc chcesz w jakikolwiek sposób wesprzeć ten bieg, skontaktuj się ze mną.

Dane znajdziesz na Ultra-Way.
Na ten moment nadal dopracowywuję szczegóły i dopieszczam tę stronę. Poza samym tworzeniem, także nią zarządzam. Pilnuję, aby wszystko działało jak na leży, oraz dodaję nowe materiały.

Akademia rozwoju mentalnego

Strona trenera mentalnego - Agnieszki Baranowskiej

Rozwój w życiu każdego człowieka jest niezwykle ważny. Dzisiaj, w natłoku wszechogarniających informacji warto pomóc sobie znalezieniem drogowskazów. Agnieszka jest takim właśnie światłem, które wskazuje drogę, które pomaga wydobyć maksymalny potencjał i osiągać sukces z równoczesnym zachowaniem balansu równowagi i szczęścia.
Zapraszam na stronę Akademii Treningu Mentalnego.

Human First

Strona łącząca ludzi z branży IT - pracowników i pracodawców

Na tej stronie znajdziesz bardzo interesujące oferty pracy z branży IT.
Dla Justyny Mirskiej liczą się przede wszystkim ludzie, czego miałam przyjemność dośwaidczyć podczas pracy nad tą stroną. Stworzyłam szkielet, dodałam podstawowe treści i nauczyłam właścicielkę jak tą stroną zarządzać i ją modyfikować. To była dla mnie zarówno duża przyjemność jak i spore wyzwanie.

Zapraszam na stronę Human First

Scroll to top

Pin It on Pinterest