Kalendarz na 2023 rok

Kształtuj zdrowe nawyki
i podejmij co miesiąc nowe wyzwanie
Pobierz bezpłatny kalendarz na 2023 rok

Nowy Rok to Nowe możliwości.

Niezależnie, czy czytasz ten wpis jeszcze w 2022 roku, czy w trakcie 2023 roku, wiedz, że zawsze jest dobry moment, abyś zaczęła żyć na własnych zasadach. Abyś zadbała o siebie, swoje zdrowie i swoje ciało.

Niezależnie od tego, czy biegasz, czy nie ten kalendarz jest dla Ciebie. Pobierz go zupełnie bezpłatnie. Tak,tak. Bezpłatnie. Po prostu kliknij na zdjęcie i je pobierz.

Kalendarz na 2023 rok dla Ciebie i Twoich znajomych.

Ale...

Tak, jest ale i to nie małe.

Chcę, abyś wiedziała, że to nie jest zwyczajny kalendarz. To magiczne 12 miesięcy, które mogą na zawsze zmienić Twoje życie. Stworzyłam je z miłości dla Ciebie. W każdym miesiącu proponuję Ci dołączenie do wyzwania. Jeden miesiąc, jedno wyzwanie. Krótkie, wymagające niewiele przygotowań. Pomagające Ci wypracować konsekwencję, dyscyplinę. Te wyzwania pomogą Ci też wykształtować ciało takie o jakim marzysz.

Jeśli biegasz lub chcesz zacząć biegać to te wyzwania pomogą Ci zadbać o sprawność Twojego ciała. Po to, abyś biegała lepiej i z większą radością.

Być może pojawiło Ci sie pytanie:

Ale skąd będę wiedziała co mam robić podczas wyzwań i czy robię to dobrze?

Zapraszam Cię do dołączenia do grupy facebookowej Pokochaj Bieganie - Bieganie naturalnie Proste. To w tej grupie przeprowadzam wszystkie wzwania i dzielę się wiedzą z dziewczynami. Wskakuj już dzisiaj i przypnij tą grupę do ulubionych.

Jeśli zaś chcesz jeszcze więcej, to dołącz do biegowego newslettera.

Wypełnij ten formularz 

Pobierz kalendarz na 2023 rok

kalendarz 2023 rok-1

Pobierz kalendarz na każdy miesiąc 2023 rok

Żyj na własnych zasadach,
Ściskam, Wiolka
Trenerka Biegania

Pozostaw komentarz