Czas na twoje podsumowanie – tydzień 19 – Biegam z Wiolką

Skończyłam bieg dookoła województwa pomorskiego, a Ty?

Jest jeszcze rano i tylko Dora zamieściła swój komentarz, zatem pozwalam sobie na zmianę treści.

Jak wiecie ukończyłam bieg dookoła województwa pomorskiego. Co prawda, nie przebiegłam całej wyznaczonej przez siebie trasy, ale granice województwa obiegłam. Jestem bardzo dumna z siebie, że potrafiłam schować ego do kieszeni, kierować się rozumiem i logiką i na chłodno podejmowałam decyzje, jak się okazuje trafne. Bo skoro obiegłam granice, to decyzje nie mogły być złe.

Nauczyłam się bardzo dużo, wyciągnęłam wnioski i teraz ze zdwojoną siłą przygotuję się do biegu dookoła Polski. Moje podsumowanie dotyczące biegu możesz obejrzeć tutaj

To, co najbardziej mnie zaskoczyło to to, że po biegu najbardziej dokuczają mi dłonie i uszy 😉 Dlaczego? Wyjaśniam to we wspomnianym wcześniej podsumowaniu.

Bardzo Wam dziękuję za całe dobro, za wsparcie, za komentarze i pozytywną energię, którą mi przesyłaliście. To wszystko bardzo mi pomogło obiec granice województwa pomorskiego.

Zdjęcia i relacje znajdziecie też na portalu pracadlabiegacza.pl w zakładce przeznaczonej mojej skromnej osobie "projekt Biegam dla Kobiet".

 

A biegowo?

Okazuje się, że od początku roku, od 1 stycznia 2021 roku przebiegłam 2117 km, co oznacza, że w Naszą zabawę już raz ukończyłam, a do drugiego okrążenia brakuje mi 67 km.

Ściskam, Wiolka

Sprawdź, gdzie aktualnie już byłabyś/byłbyś, gdybyś biegła/biegł ta trasę w rzeczywistości.
Napisz tą informację także w komentarzu. Mapę biegu możesz pobrać tutaj.

Jestem z Ciebie bardzo dumna i trzymam kciuki za każdą aktywność jaką realizujesz.
Brawo!

 

Jeżeli nie zapisałaś się do zabawy, możesz zrobić to teraz umieszczając odpowiedni komentarz pod wpisem z zasadami.

Jeżeli masz ochotę otrzymywać ode mnie dodatkowe materiały,
zyskać wiedzę ultramaratonki,
wesprzeć mnie w przygotowaniach do biegów,
dołącz do grona moich patronów.

Komentarzy: 6

 1. Dora Jasionowska 11 maja 2021 o 09:46

  Cześć Wiola, jeszcze raz bardzo ci gratuluję ukończenia biegu dookoła Pomorza.👏👏👏. Ja go jeszcze nie skończyłam, ale brakuje mi tyci tyci. Jestem na 996 kilometrze.
  Gorąco pozdrawiam 😘

  • Wiolka Czuryńska 11 maja 2021 o 10:04

   O ja cie… ale mało Ci brakuje. No bo wiesz… trasa ma teoretycznie 1092 km, ale po moich praktycznych modyfikacjach wyszło 1000,30 km. I jak teraz to liczyć? Myślę, że zostaniemy przy 1092 km. Ja dołączę do zabawy od nowa, jak tylko otrzymam zielone światło do biegania.
   Brawo kochana i jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za wsparcie i wszystkie komentarze w trakcie biegu.

 2. Marcin Chmielewski 12 maja 2021 o 05:56

  Dzień dobry :)Jak się ma najlepsze na świecie stado harpaganów? 🙂 Ja mam różne odczucia, z jednej strony radość z biegu Wings for Life Run gdzie meta dogoniła mnie po 18 km, z drugiej trochę rozczarowanie bo w zeszłym roku było prawie 20 km . Kontuzja na jakiś czas wyklucza mnie z biegania ale będę powoli posuwał się do przodu . W tym tygodniu 22 km zaliczone i razem to 772km więc jestem przed wioską Pólko. Zastanawiam się jak ukończyć ten bieg? Sytuacja podobnie jak u Wioli, noga nawala a trzeba przeć do przodu 🙂 Dam radę trzeba będzie zwolnić, część przemaszerować i jakoś się dokulam do mety 🙂 Pozdrawiam Was wszystkich 🙂

  • Wiolka Czuryńska 27 maja 2021 o 10:33

   @Marcin pamiętaj, że masz jeszcze wiele miesięcy na ukończenie i tylko 320 km. Może warto zaprzestać na jakiś czas biegać 😉 .Ja wiem, jak taka decyzja jest trudna 🙈, ale w dłuższej perspektywie się opłaca. Wylecz się porządnie z kontuzji. Ściskam Cię serdecznie, Ty nasz ndworny harpaganie 😉

 3. Monika Zygmunt 12 maja 2021 o 07:03

  Witam serdecznie. W tym tygodniu przebiegłam 62 km i w sumie 1078, jestem w Gdańsku Brzeźno.
  Wiolu ogomne gratulacje dla Ciebie, to co Tobie zajęło 2 tygodnie mi ponad 4 miesiące.

  • Wiolka Czuryńska 27 maja 2021 o 10:34

   Wow, @Monika, dziękuję Ci ślicznie i olbrzymie gratulacje. Pamiętaj, że zrealizowałaś ten dystans (bo już prawie ukończyłaś) 8 miesięcy przed czasem ;).
   Buziaki.

Pozostaw komentarz