Wiolka Czuryńska

Co u mnie znajdziesz?

Myśl pozytywnie 300x227 - Co u mnie znajdziesz? 

Wszystko zaczyna się i kończy w głowie. 

To jak myślisz jest wynikiem doświadczeń i przekonań jakie masz. Nauczę Cię jak wpływać na swoje myśli, jak zmieniać przekonania na wspierające.

odżywiaj się - Co u mnie znajdziesz? 

 

Twoje ciało ma dokładnie tyle energii ile mu dostarczysz.

 Jest zbudowane z tego co jesz, czym je karmisz. Pokażę Ci jakie jedzenie Cię wspiera.

rower 206x300 - Co u mnie znajdziesz?

 
Ruch jest naturalny i przyjemny.

Twoje ciało jest stworzone do ruchu, a nie do siedząco- jeżdżącego trybu jaki dzisiaj dominuje. Znajdź taki rodzaj ruchu, który sprawia Ci radość.

licz nie tylko liście 300x243 - Co u mnie znajdziesz?
Każde pieniądze można wydać i rozpuścić.

Aby cieszyć się energią warto być wolnym finansowo. Pokażę Ci jak ja dbam o swoją finansową przyszłość.  A ile jest liści wokół mnie? Nie wiesz? Słusznie, bo to nie jest istotne. Ważne jest, abyś znała swój stan finansów każdego dnia.

pasja 300x209 - Co u mnie znajdziesz?Jaka jest twoja pasja?

Kobiety, szczególnie w Polsce, swoje życie dedykują komuś, dzieciom, mężowi, rodzicom, zapominając o sobie i swoich pasjach. Zbyt często obserwuję samotność i utratę sensu życia wśród dojrzałych kobiet, aby pomijać tą kwestię. Zadaniem obowiązkowym dla Ciebie jest przypomnienie sobie lub znalezienie własnej pasji.

Jak żyć, aby mieć energię do życia?

Jak realizować cele?

Jak dbać o szczęście?

Motywacja, motywacja, motywacja ….

Rany, czy też zastanawiasz się, dlaczego dzisiaj się o niej mówi? Czemu ludzie potrzebują motywacji, aby działać?

Stworzyłam tą stronę, która jest odpowiedzią na wiele innych pytań. Bądź ze mną, wykonuj zadania, dodawaj swoje efekty, pytania, zyskaj energię, siłę i sprawność. Poznasz osoby w podobnej sytuacji do Twojej. Pamiętaj, że

„Kobieta może w życiu osiągnąć to, co zdecyduje się osiągnąć”

cyt. Kamila Rowińska

Jesteś całością i dlatego warto abyś zadbała o pięć filarów. Możesz nimi zajmować się po kolei lub wybrać ten, którym potrzebujesz zadbać w pierwszej kolejności.

Myślisz … co ona mówi? Skąd ja mam wiedzieć, czym się zająć najpierw? Napisz do mnie , to chętnie Ci pomogę zdiagnozować najpilniejszy obszar. Możesz też wykonać ćwiczenie, które pomogło mi. Kliknij na  koło życia  i zrób zadanie, przez które przeprowadzi Cię certyfikowany trener – Kamila Rowińska. Uważam jednak, że zawsze, ale absolutnie zawsze warto pracować z modułem „MYŚL”. 

Kim jestem? 

Scroll to top

Pin It on Pinterest