Chcę Cię poznać, abyś Ty mogła biegać lepiej.

Dlaczego jesteś na mojej stronie?
Czego szukasz?
Czego potrzebujesz?

Cześć Cudowna Kobieto.

Tym zwrotem zaczynam wiadomości, które wysyłam kobietom zapisanym do biegowego newslettera, czyli kregu EjK.
Bo energia jest Kobietą.
Ty jesteś energią.
Jesteś cudem i masz olbrzymią moc.

Przyszłaś do mnie z jakiegoś powodu.
Coś, a może ktoś Cię tutaj przyciągnęło.
Przeglądasz moją stronę. Wiesz, że jestem ultramaratonką, trenerką biegania z lekkością, mamą, żoną, pisarką. Możesz przeczytać moją historię i mnie poznać. Możesz poczytać wartościowe wpisy na blogu, pobrać bezpłatne materiały. Możesz zakupić moje kursy, które przygotowuję dla Kobiet, dla przyszłych i obecnych biegaczek, Ale czy one, czy te wszystkie materiały są dla Ciebie?

Nie wiem. Ale chcę, aby były dla Ciebie. Chcę, abyś na mojej stronie znajdywała odpowiedzi na swoje pytania i kursy, które pomogą Ci biegać z lekkością i radością bez presji na wynik.

Bardzo chcę.

Jestem pewna, że Ty też chcesz tych odpowiedzi. I zapewne mało Cię interesuje, kto rozwiąże Twoje problemy. Interesuje Cię, abyś to Ty odnalazła to czego szukasz, prawda?

Dlatego stworzyłam poniższą ankietę. Z tego samego powodu, gdy piszę maile do Kobiet z kręgu EjK zadaję w nich dużo pytań.

Chcę Ciebie poznać. Chcę dowiedzieć się dlaczego tutaj jesteś. Czego szukasz. Jakie masz życie, wyzwania, radości. Z czym się mierzysz i o czym marzysz. Chcę poznać Twoją historię.

Marzę, aby każda kobieta była szczęśliwa w swoim ciele niezależnie od wieku i miejsca z jakiego staruje dzisiaj. Marzę, abyś Ty była szczęśliwa w swoim ciele.

Wypełnij tą ankietę i daj mi mozliwość poznania Ciebie.

Do ankiety możesz powracać i edytować odpowiedzi. Wypełnij wymagane pola, a na resztę pytań odpowiadaj spokojnie i z lekkością. Jeśli będziesz musiała przerwać wypełnianie to pamiętaj, że możesz do niej powrócić i odpowiadać dalej.  

Żyj na własnych zasadach,
Ściskam, Wiolka
Trenerka Biegania

Pozostaw komentarz